Mediálně produkční společnost

EXCLUSIVE PRODUCTION

MEDIÁLNÍ SLUŽBY

Svět reklamy se v dnešní době velmi mění a bez mediální podpory si jen těžko dokážeme představit dobře fungující firmu. Nabízíme webové a facebookové prezentace, grafické studio, reklamní kampaně na klíč…

GRAFICKÉ PRÁCE

Připravíme Vám jedinečný design LOGA vaší firmy a k němu grafický manuál, který vymezuje správné použití loga, specifikace barevného provedení, využití na propagačních materiálech apod.

Logo patří mezi základní ztvárnění Vaší značky. Dobře navržené logo pomáhá rychleji si zapamatovat, vybavit a najít hledaný produkt. 

Logo je nejvíce viditelným prvkem a buduje Vaši image na několik let dopředu.

WEBOVÉ STUDIO

Vkusný a funkční web je základ dobrého podnikání, který prodá vaše služby nebo produkty.  Připravíme Vám úspěšné a funkční weby. Dobrý web je první vizitkou pro navázání obchodního vztahu s klientem. Klíčovou roli při tvorbě webu hraje návrh originálního webdesignu.

Samozřejmostí našich webů je:

responsivní design – vaši klienti si mohou stránky otevřít na jakémkoliv zařízení od PC, notebooky, přes tablety až po smartphony. 

SEO – jeho cílem je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními)

REKLAMNÍ A PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

Kvalitní produktová fotografie umožňuje zákazníkům produkty vidět v reálné podobě, což může být hlavním důvodem výběru právě vašeho produktu.

Pro vydařenou fotografii je  třeba udělat mnohem více, od pečlivě provedených přípravných prací, samotného focení až po profesionální zpracování retuše. Profesionální fotografie prodávají vaše produkty.

FIREMNÍ A REKLAMNÍ VIDEOSPOTY

Natočíme Vám video, které vzbudí zájem u Vašich potencionálních zákazníků.

Dobře zpracovaná a poutavá videoprezentace či reklamní spot účinně podporují marketingovou strategii firmy. V posledních letech roste oblíbenost videospotů v kombinaci se službou YouTube a sociálními sítěmi. Firemní video díky nim naplno využívá svůj potenciál a díky sdílení uživatelů se šíří napříč internetem.

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Sociální sítě jsou velmi silné marketingové medium nejen pro komunikaci se stávajícími i budoucími zákazníky, ale také jako nástroj pro propagaci značky, služeb nebo produktu.

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu už dávno není jen možností, ale téměř povinností.

Více než polovina uživatelů se na Facebook připojuje každý den.

 

TVORBA E-SHOPŮ

Nákup prostřednictvím e-shopu se těší stále větší oblibě. Přes internet lze koupit a prodat prakticky jakékoliv zboží. Důležitost elektronického obchodu se nevyplatí podceňovat, a pokud se do toho pustíte,

jděte do toho naplno.

Rádi Vám pomůžeme rozjet Váš obchod.

Každým rokem se podíl hodnoty zakoupeného zboží přes e-shopy vůči celkovému objemu tržeb rapidně zvyšuje. Kvalitně zpracovaný a uživatelsky příjemný internetový obchod je skvělou investicí do budoucnosti.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.

NAJDETE NÁS ZDE:

Pracovní doba:

Pondělí - Pátek: 9:00-17:30

Kontaktní adresa:

K Zahrádkám 1024/43, 155 00 Praha 5
Telefon: +420 608 151 001, +420 777 330 001
Email: info@exclusiveproduction.cz,
Email: martina@exclusiveproduction.cz